Gubányi Károly Általános Iskola

Jutalomkirándulás a Természettudományi Múzeumban

Az “Otthon az erdőben” pályázat és a “Segítünk Alapítvány” jóvoltából április 13-án, az idei tanévben eredményesen versenyző 3.-4. osztályos diákjainkat múzeumlátogatással jutalmazhattuk meg. Szabadság téri telephely diákjai egy-egy óra múzeumpedagógiai foglalkozáson vehettek részt a Természettudományi Múzeumban, ahol az erdő életével, lakóival – flórájával, faunájával – ismerkedhettek meg testközelből. A foglalkozásokat kiegészítette a látványos kiállítási anyag megtekintése illetve az egyórás játék és séta az Orczy kertben.
Köszönjük a versenyeredményeket és a felkészítőtanárok lelkiismeretes munkáját!

DSCN1560  DSCN1547.JPG DSCN1559.JPG DSCN1561.JPG DSCN1549.JPG DSCN1563.JPG fotók
Természetesen a versenyek tovább folytatódnak, ahonnan – nagy örömünkre – további szép eredményekkel térnek vissza diákjaink.
Legfrissebbalsós népdaléneklési-, Vasadi mesemondó-, felsős természetismereti-, Teleki Pál földrajzi helyi forduló-, Tessedik Sámuel mesemondó és népdaléneklésiversenyeredményeket  megtekinthetik a megújult – és folyamatosan bővülő – eredményeink oldalon!

BÜSZKÉK VAGYUNK RÁTOK!!

A következő helyezések születtek:

Természetismereti verseny: 

5. osztály

            1. Nagy Bálint 5.c
2. Kapuvári Péter 5.a
3. Kasa Blanka 5.d

6. osztály

1. Molnár Vilmos 6.a
2. Szegvári Bence 6.b
3. Pál Kristóf 6.a

Teleki Pál Országos Földrajz-földtan verseny iskolai forduló eredménye 7. osztály

  1. Tóth Nikolett 7.c
  2. Nagy Bernadett 7.d
  3. Barnai Szintia 7.a

    Alsós népdaléneklési verseny (házi verseny)

     

    1.-2. évfolyam egyéni

    1. Danó Erik 1.c, Horváth Blanka 1.c

    2. Gábrisch Vivien 2.a

    3. Kotyinszki Zsófia 2.d

  4. 3.-4. évfolyam egyéni
    1. Németh Sára 3.a
    2. Gábor Ábrahám 3.c
    3. Csordás Norina 3.a, Tóth Csilla 3.a

           Csoportos:
           1. 1.c
           2. 3.d
           3. 2.a

Felkészítő tanárok: 1.c: Gajdos Tünde, 2.a Lénárd Valentina, 2.d Kriskó Dóra, 3.a Malata Zsuzsa, 3.c – 3.d: Hidvégi Ágnes, 

Monor,  Nemzetőr iskola körzeti helyes író verseny

2.helyezés: Szegvári Dóra 3.c 

Felkészítő tanár: Hidvégi Ágnes

Vasadi Vers és Prózamondó verseny (Vasad)

 1.-2. évfolyam:

1.Csordás Benjámin 1.b

2. Dóra Bianka 1.b 

Felkészítő tanár : Csordás Tímea
3.-4. évfolyam:

Különdíj: Nagyidai Lili 4.b

Felkészítő tanár: Sáfrány Józsefné

Az 5-6-os korosztályban 20 versenyzőből a következő helyezéseket hoztuk el:
3. Pál Kristóf 6.a
4. Gál Balázs 6.a
5. Tejfel Dávid 6.t
6. Terjei Márk 5.b

 

Tessedik Sámuel mesemondó és népdaléneklési verseny (Albertirsa)

Mesemondás 
Különdíj: Makó Barbara 3.a
 Felkészítő tanár: Farkas Hedvig

Népdal:
3.hely: Elekes Evelin 7.a
Felkészítő tanár: Gereben Tímea








Copyright © Gubányi Károly Általános Iskola
error: Content is protected !!