Gubányi Károly Általános Iskola

Asztalitenisz

Ebben az évben is a Gubányi Károly Általános Iskola rendezte meg az asztaltenisz diákolimpia körzeti döntőjét, melyen a háziversenyek első két helyezettje vehetett részt. A mi iskolánkat a fiúk közül Tejfel Dávid és Trencsényi Sándor képviselte, míg a lányok közül pedig Gyebnár Petra és Malik Klaudia.
DSC02857-jo-624x468.jpg DSC02854-jo-624x468.jpg DSC02850-jo-624x468.jpg DSC02853-jo-624x468.jpg

Nagyon szépen szerepeltek iskolánk diákjai ezen a versenyen. A pilisi lányok különösen, ugyanis elvitték az első három helyet. Az első helyen Gyebnár Petra végzett, a második helyen Malik Klaudia, a harmadikon pedig Nagy Noémi. A fiúk közül az első két helyet a maglódi iskola diákjai vitték, Lepkés Levente és Illés Gergő, de a harmadik helyen a mi diákunk Tejfel Dávid végzett.

A megyei versenyre mindkét nemnél az első két helyezett jut tovább. Reméljük, hasonlóan szépen szerepelnek ezen a megmérettetésen is iskolánk diákjai, és öregbítik hírnevünket.

Lenthár Rózsa
Copyright © Gubányi Károly Általános Iskola
error: Content is protected !!