Gubányi Károly Általános Iskola

Vagyunk még 800-an?

cetKedves Gubányi Károly szimpatizánsok!
Még 800 szavazat hiányzik ahhoz, hogy a jelenlegi állás szerint iskolánk bekerüljön a Zöldsuli pályázat első hat helyezettje közé.
Emlékeztetőül írom,hogy az a 6 iskola aki a legtöbb szavazatot kapja biztos nyertese 500 ezer forintnak, amelyet az iskolaudvar zöldítésére használhat. Jelenleg 12. helyen állunk. Ha neked is fontos, hogy a nálunk tanuló diákok zöld, igényes környezetben töltsék mindennapjaikat, kérlek szavazz iskolánkra a: http://cetelemzoldsuli.hu honlapon. (Nem nehéz, max. 5 percet vesz igénybe.) Szavazni május 21-ig (szerdáig) lehet!
Kedves volt diákok, szimpatizánsok, pilisiek szavazzatok és buzdítsátok erre ismerőseiteket is!
Előre is köszönünk minden egyes szavazatot és továbbra is reméljük, hogy jövőre, már egy zöldebb iskolában indíthatjuk a tanévet!
Copyright © Gubányi Károly Általános Iskola
error: Content is protected !!