Gubányi Károly Általános Iskola

Versenyeredmények

Sikeres versenyeredményeknek örülhettünk az elmúlt pár napban! 
Hétfőn került megrendezésre  népdaléneklési versenyünk a Szabadság téri épületünkben!
CIMG0023.JPG CIMG0020.JPG CIMG0018.JPG CIMG0024.JPG CIMG0017.JPG CIMG0034.JPG
 A megjelent versenyzők között két korcsoportban hirdettünk helyezetteket.

1. korcsoport (2.évfolyam):
1. helyezett. Németh Sára Mara
                          Tóth Csilla
2. korcsoport(3.-4.évfolyam):

 1. helyezett: Fodor Győző
 2. helyezett: Bánszki Enikő
                            Kasa Blanka
 3. helyezett: Krámer Zita
                           Deák Dóra Zsófia
A megjelent versenyzők örömet szereztek hallgatóságuknak szép hangjukkal, ügyes kiállásukkal.

Szeretnénk, ha jövőre még többen jelentkeznének  a versenyre, nem is a megmérettetés végett, hanem csak azért, mert énekelni jó.
Hogy addig elég önbizalmat gyűjtsetek magatoknak azt tanácsoljuk, hogy: “Énekeljetek bátran, bárhol is vagytok, mert az ének úgy szép, ha szárnyal!”

Gratulálunk a verseny szervezőinek, lebonyolító pedagógusainak és a felkészítést végző tanítóknak!
CIMG0027.JPG CIMG0026.JPG CIMG0029.JPG CIMG0031.JPG CIMG0036.JPG CIMG0037.JPG(Gratulálunk!!)

HITTANVERSENY

Szintén büszkék lehetünk iskolánk tanulóira, akik a Magyarországi Evangélikus Egyház által szervezett hittan tanulmányi versenyen, február 22-én az egyházmegyei fordulón 5 csapattal is első helyezést értek el.
Ők tovább jutottak az ápr. 5-én Albertiben tartandó országos hittan tanulmányi versenyre.

Szurkolunk nekik!!!
Gratulálunk a felkészítő lelkészeknek, hittan tanároknak !!

HITTANVERSENY EREDMÉNYEK

1-2. OSZTÁLY 

1.helyezés
Szegvári Dóra
Sándor Sára
Hegedűs Krisztina
Makó Barbara

3-4. OSZTÁLY
mindkét csapat 1. helyezés
Kasa Blanka
Nagyidai Lili
Krámer Zita
Szabó Gergő 

Darányi Kamilla
Félix Ditta
Krámer Péter
Krámer Dániel 

5-6. OSZTÁLY
1. helyezés
Szabó Eszter
Cséke Bianka
Simó Dorottya
Ocztos Zsófia

4. helyezés
Kovács Zsanett
Kertesi Eszter
Molnár Olivér
Molnár Vilmos 

7-8. OSZTÁLY
(1. helyezés)
Ubrankovics Vera
Tóth Richárd
Villand Eszter

(2. helyezés)
Malik Eszter
Prepelicza Tamás
Szabó Gábor

Mindnyájatoknak gratulálunk!!!

 








Copyright © Gubányi Károly Általános Iskola
error: Content is protected !!