Gubányi Károly Általános Iskola

Földrajz és biológia háziverseny

2014. január 28-án került  megrendezésre iskolánkban a Teleki Pál Országos Földrajz és a Herman Ottó Biológia Háziverseny. A feladatlapokat a Magyar Természettudományi Társulat állította össze a 7. évfolyamosaink számára. A feladatlapok megoldására másfél óra állt a tanulók rendelkezésére. Szép számmal voltak olyan diákjaink, akik mindkét versenyen megmérettették tudásukat.   A verseny nagyon szoros volt, a helyezettek között egy-egy pont különbség döntött. A földrajz verseny első három helyezettje  Tóth Richárd (7.c), Sedró Bence (7.c)  és Ubrankovics Vera (7.b), míg a biológia verseny döntősei Ubrankovics Vera (7.b), Szántó Flóra (7. t)  és Tóth István (7. t). Gratulálunk a nyerteseknek, további sikereket kívánunk a megyei fordulóhoz!

Herman_Ottó_portré
Copyright © Gubányi Károly Általános Iskola
error: Content is protected !!