Szakköreink – Sportköreink

Kossuth th. (felső tagozat):
Szakkörök:

Angol előkészítő Hétfő 14.00-15.30 Jansik Ildikó 8. évfolyam
Énekkar Csütörtök, 14.00-15.30 Gereben Tímea 5-8. évfolyam
Magyar előkészítő Kedd 14.00-15.30 Csillóné Gál Zsuzsanna 8. évfolyam
Német előkészítő Hétfő 14.00-15.30 Haluszka Istvánné 8. évfolyam
Agyagvilág (kerámia) Kedd, 14.00-15.30 Petró Zsuzsanna 5-8. évfolyam
Tehetséggondozó művészeti foglalkozás Hétfő 14.00-15.30
Matematika előkészítő Csütörtök, 14.00-14.45 Gálné Turi Katalin 7. évfolyam
Robotika Hétfő, 14.00-14.45 Gálné Turi Katalin 5-8. évf.-kezdő
Kasa Tibor 5-8. évf.-haladó


Sportkörök:

Kézilabda Hétfő, 14.00-15.30 Tunyogi Zsófia 5.-8. évfolyam
Kosárlabda Kedd 14.00-16.15

Szerda 14.00-16.15

Péntek 13.45-16.00

Kurucz Károly 5.-8. évfolyam
Társasjáték 1. Kedd 14.00-15.30 Sándorné Szamos Zsuzsanna 5-8. évfolyam
Társasjáték 2. Péntek 14.00-15.30 Sándorné Szamos Zsuzsanna 5-8. évfolyam
Foci Hétfő 14.00- 15.30 Halgas István 5.-8. évfolyam
Kung-fu Péntek, 14.00-15.30 Várkonyi Tamás 5-8. évfolyam

 

Szabadság th. (alsó tagozat): 
Szakkörök:

Versenyfelkészítő szakkör Szerda: 6.ó

Csütörtök 6.ó

Várfalvi Tímea 3. évfolyam
Túra szakkör Tömbösítve Szamosfalvi Attila Alsó/felső
facebook
Madárbarát szakkör Péntek16.00-17.00 Szamosfalvi Attila Alsó/felső
facebook
Bábszakkör Kedd 14.00-15.00 Szamosfalvi Attila Alsó
Bábszakkör Kedd 15.00-16.00 Szamosfalvi Attila Felső
Matematika szakkör Hétfő: 6.-7.ó Illanicz Márta

Kurucz Andrea

4. évfolyam
Hímzés, kézivarrás szakkör Péntek: 5.- 6.ó Sándorné Szamos Zsuzsanna 3-4. évfolyam
Kreatív szakkör Hétfő: 6.7.ó Juhászné Szente Erika 1.d
Informatika szakkör Csütörtök: 14.00 Ocztos Gabriella 4.5. évfolyam

Sportkörök:

Tömegsport Hétfő: 6.- 7.óra Szamosfalvi Attila 4. c
Mozgásos játékok Kedd: 6.ó
Péntek 5.óra
Szamosfalvi Attila 3.c
Úszás Kedd: 13.30-16.00 Várfalvi Tímea

Illanicz Márta

3.a

1.a

Túra szakkör Tömbösítve Petőfalvi Beáta 2.a
Túra szakkör Tömbösítve Szamosfalvi Attila 2.c
Tömegsport Péntek 6.7. ó Juhászné Szente Erika 1.d
Úszás Péntek: 14.00-15.00 Kriskó Dóra

Babicz Edina

Gajdos Tünde

1.b

2.b

3.b

Úszás Kedd: 13.30-16.00 Várfalvi Tímea 3.a
Úszás Kedd : 6.-7.ó Illanicz Márta 1.a, 2.a
Úszás Kedd: 6.- 7.óra Kurucz Andrea 4.a

Széchenyi th. (telepi tagozat):

Szakkörök:

Zöld béka

 

szerda 5. óra

 

Kemenárné Duhaj Márta
Mese szakkör hétfő 6. óra Kemenárné Duhaj Márta
Történelem kedd 7-8. óra Rácz Judit
Rádió szerda 6. óra,
csütörtök 7. óra
Rácz Judit
Angol 7-8. évf. hétfő 7. óra Bobák Melinda
Magyar előkészítő szerda 6.óra Bobák Melinda
Énekkar kedd 6. óra Bánné Eszes Katalin
Népi játékok hétfő 6. óra,
szerda 6. óra
Bánné Eszes Katalin

Sportkörök:

Játékos sport Kedd 6. óra

Szerda 6. óra

Feketéné Simon Mária Alsó
Játékos sport Csütörtök 6. óra Péntek 5. óra Kökény Mihályné Alsó
Játékos sport Hétfő 7. óra Csütörtök 5. óra Kardulecz Mihályné Alsó
Játékos sport Hétfő 7. óra

Szerda 6. óra

Kemenárné Duhaj Márta Alsó
Fiú foci Kedd 14.00 – 15.30 Halgas István Felső
Kosárlabda (fiú és lány) Szerda 14.00 – 15.30 Halgas István Felső
Röplabda (fiú és lány) Csütörtök 14.00 -15.30 Halgas István Felső
Lány foci Péntek 14.00 – 15.30 Halgas István Felső