Versenyeredményeink, Szabadság téri telephely

Diákjaink versenyeredményei a 2015/16-os tanévben:

Szabadság tér (alsó tagozat):

Eredmények:

Március:
Zrínyi Ilona matematikaverseny, megyei döntő:
1. helyezet: Szegvári Dóra (4.c)
Felkészítő tanár: Baráthné Hidvégi Ágnes
cikk

Február:
Alsó tagozatos helyesírási – házi – verseny:

     1. helyezett Szegvári Dóra (4.c)
     2. helyezett Hegedüs Krisztina (4.c)
     3. helyezett Márta Jázmin (4.a)
cikk

ENSI Kyokushin Karate Bajnokság  (Érd )
Gyerek I. korcsoport :
I. helyezés 
Bajnoki Kupa
Csordás Norina 4.a osztály
cikk

Január:
Pest Megyei Diákolimpia (Százhalombatta)
50 m-es mellúszás 8 helyezés.
50 m-es hátúszás 9 helyezés.
Ocztos Edina 4.a osztály 
cikk
Október:
Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló:
4.helyezés:
Szárnyaló elmék csapata:
Csordás Norina, Rizmajer Melissza, Szegvári Dóra, Tóth Csilla
cikk

További helyezések:
4.ÉVFOLYAM:
Okoskodó matekozók:  26. hely
Bach Dorina
Kakas Zalán
Nagy Krisztián
Simó Laura
Matekördögök: 27.hely
Hegedüs Krisztina
Lukács Boglárka
Nagy Anasztázia
Sándor Sára
3.ÉVFOLYAM:
Villám Számolók:  21.hely
Gál Zsombor
Kakuszi Péter
Kis Levente
Zeffer Simon
Szuper Agymanók:  22.hely
Bánszki Emese
Borgulya Emma
Kiss Bernadett
Tóth Lili Emma
Induló csapatok száma:  65
Anyanyelvi Csapatverseny:
3. ÉVFOLYAM:
Szövegmanók:  9.hely
Fodor Emma Veronika
Keszeg Janka
Tóth Lili Emma
Zeffer Simon
cikk
Felkészítő pedagógusok:
Babicz Edina
Baráthné Hidvégi Ágnes,
Farkasné Fiel Hedvig
Illanicz Márta

Diákjaink versenyeredményei a 2014/15-ös tanévben:

Szabadság tér (alsó tagozat):

3.-4. évfolyamos versenyzőink:
DSCN1564

Eredmények:

Május:
Méhecske, Megyei Matematika Verseny

3. helyezett: Hegedűs Krisztina 3.c
5. helyezés: Szegvári Dóra 3.c
6. helyezés: Sándor Sára 3.a


Április:

Megyei Komplex Tanulmányi verseny

11. helyezés: Deák Dóra 4.d

Felkészítő tanárok: Hornyik Erika, Nagyidai Zsuzsa Nóra

Nemzetközi Karate verseny:
2. helyezés:
Csordás Norina, Csordás Benjamin

Monoron, Nemzetőr iskola körzeti helyesíró verseny

2.helyezés: Szegvári Dóra 3.c

Felkészítő tanár: Hidvégi Ágnes

 

  1. Alsós népdaléneklési verseny (házi verseny) 1.-2. évfolyam egyéni1. Danó Erik 1.c, Horváth Blanka 1.c
    2. Gábrisch Vivien 2.a
    3. Kotyinszki Zsófia 2.d3.-4. évfolyam egyéni
    1. Németh Sára 3.a
    2. Gábor Ábrahám 3.c
    3. Csordás Norina 3.a, Tóth Csilla 3.a

 Csoportos:
1. 1.c
2. 3.d
3. 2.a

Felkészítő tanárok: 1.c: Gajdos Tünde, 2.a Lénárd Valentina, 2.d Kriskó Dóra, 3.a Malata Zsuzsa, 3.c – 3.d: Hidvégi Ágnes,

Vasadi Vers és Prózamondó verseny (Vasad)

 1.-2. évfolyam:

1.Csordás Benjámin 1.b

2. Dóra Bianka 1.b

Felkészítő tanár : Csordás Tímea
3.-4. évfolyam:

Különdíj: Nagyidai Lili 4.b

Felkészítő tanár: Sáfrány Józsefné

Tessedik Sámuel mesemondó és népdaléneklési verseny (Albertirsa)

Mesemondás 
Különdíj: Makó Barbara 3.a
Felkészítő tanár: Farkas Hedvig

Március:

Komplex verseny helyi döntő:
1.helyezett: Deák Dóra 4.d
2. helyezett: Fazekas Gergő 4.b
Gornicsar Patrik 4.d
3.helyezett: Bánszki Enikő 4.a

Felkészítő tanárok: Hornyik Erika (matematika), Nagyidai Zsuzsa (magyar)

“Olvass velünk pályázat” (Városi verseny) második forduló:
1. helyezett: Bach Dorina 3.a
                         Szabó Viktória 3.a
                         Sándor Sára 3.a
                         Lukács Boglárka 3.a

2.helyezett: Illés Bálint 4.b
                         Hidvégi Melitta 4.b
                        Török Dorina 4.b

   Erdős Eszter 4.b
                        Nagyidai Lili 4.b
                        Szundi Adrienn 4.b
                        Darányi Kamilla 4.b

Helyesírási verseny 3. évfolyam (Háziverseny)
1. helyezett: Herich Vivien 3.d
                          Rizmajer Melissza 3.c
                          Szabó Emma 3.d
Szegvári Dóra 3.c

2. helyezett: Simó Laura 3.d
3. helyezett: Hegedűs Krisztina 3.c

Felkészítő tanárok: Babicz Edina, Hidvégi Ágnes,

Orchideamatematika verseny (helyi döntő)
3.évfolyam

1.helyezett: Szegvári Dóra 3.c
2.helyezett: Hegedűs Krisztina 3.c
3. helyezett: Bach Dorina 3.a

4.évfolyam

1. helyezett: Pataki Zoltán 4.a
2. helyezett: Fazekas Gergő 4.b
3. helyezett: Darányi Kamilla 4.b
Farkas Imre 4.b
Gál Szabolcs 4.b
Jusztin Ádám 4.a
Zsáni Máté 4.d

Felkészítő tanárok: Osztályfőnökök

Február:
“Olvass velünk pályázat” (Városi verseny) első forduló:
1. helyezett: Hidvégi Melitta 4.b
                         Illés Bálint 4.b
                         Török Dorina 4.b
2. helyezett: Erdős Eszter 4.b
                          Darányi Kamilla 4.b
                          Nagyidai Lili 4.b
                         Szundi Adrienn 4.b
3. helyezett: Czopkó Barbara 4.b
                         Gál Szabolcs 4.b
                         Farkas Imre 4.b
                         Morva Botond 4.b

Január:
Helyesírási verseny 4. évfolyam (házi verseny):
1. helyezett: Erdős Eszter 4.b,
2. helyezett: Bánszki Enikő 4.a
Szundi Adrienn 4.b
3.helyezett: Nagyidai Lili 4.b
Nagy Renáta 4.c

Felkészítő tanárok: Nagyidai Zsuzsa, Sáfrány Józsefné, Várfalvi Tímea

December:
Megrendezésre került a hagyományos MIKULÁS KUPA, sorverseny
Idén a kupát következő osztályok őrizhetik: 1.b (of.: Csordás Tímea, Gálné Kardulecz Nikoletta), 2.a (of.: Illanicz Márta), 3.c of.: Baráthné Hidvégi Ágnes), 4.b (of.: Sáfrány Józsefné Böbe néni)

 

Városi meseíró pályázat („Én karácsonyi történetem”) díjazottjai: 1. helyezett: Erdős Eszter (4.b) 2. helyezett: Hegedűs Krisztina (3.c), Szegvári Dóra (3.c), 3. helyezett: Németh Gergely (4.c)

 

November:
28-án a Széchenyi úti telephelyen megrendezett mesemondóversenyen az idén Mátyás királyról hallhattunk meséket.
A verseny eredményei a következők:
1-2. évfolyam: 1. helyezett: Bánszki Emese, 2. helyezett: Polgár Kitti, 3. helyezett: Dóra Bianka,
Különdíj: Varga Tamás

3-4. évfolyam: 1. helyezett: Makó Barbara, 2. helyezett: Nagyidai Lili JázminTóth Csilla, 3. helyezett: Szegvári Dóra

Felkészítő tanárok: Osztályfőnökök

Október: 
Negyedik osztályos tanulóink részt vettek Monoron, a Bolyai Matematika Csapatversenyen,
ahol 53 csapatból a 20. helyezést érték el.
Résztvevő tanulók: Jusztin Ádám, Kolár Botond, Morva Botond, Zsáni Máté

Felkészítő tanár: Hornyik Erika