Versenyeredményeink, Kossuth utcai telephely

Diákjaink versenyeredményei a 2014/15-ös tanévben:

2015.április

Tessedik Sámuel mesemondó és népdaléneklési verseny (Albertirsa)

Népdal:

3.hely: Elekes Evelin 7.a
Felkészítőtanár: Gereben Tímea

Vasadi Vers és Prózamondó verseny

Az 5-6-os korosztályban 20 versenyzőből a következő helyezéseket hoztuk el:

3. Pál Kristóf 6.a

4. Gál Balázs 6.a

5. Tejfel Dávid 6.t

6. Terjei Márk 5.b

Természetismeret verseny

5. osztály

1. Nagy Bálint 5.c
2. Kapuvári Péter 5.a
3. Kasa Blanka 5.d
4. Dudás Bianka 5.b
5. Jusztin Péter 5.a
6. Erdélyi Szidónia 5.a
7. Laczkó Levente 5.c
8. Nagy Attila 5.a
9. Boldog Cintia 5.a

6. osztály

1. Molnár Vilmos 6.a
2. Szegvári Bence 6.b
3. Pál Kristóf 6.a
4. Kiss Dávid 6.o
5. Szíjjártó Laura 6.a
6. Kovács Zsanett 6.a
7. Kertesi Eszter 6.c
8. Kis Amanda 6.b
9. Csernai Lili 6.a
10. Cséke Bianka 6.b
Szabó Bence 6.a
11. Simó Dorottya 6.b
12. Molnár Marcell 6.o
13. Paulovicz Tamás 6.a
14. Solymosi Ákos 6.b

Teleki Pál Országos Földrajz-földtan verseny iskolai forduló eredménye 7. osztály
1.Tóth Nikolett 7.c
2.Nagy Bernadett 7.d
3.Barnai Szintia 7.a
4.Csetneki Dániel 7.d
5.Nagy Adrienn 7.a
6.Solti Dzsenifer 7.c
7.Polgár Henriett 7.d
8.Cserei Róbert 7.c
9.Nagy Katalin 7.a

2015. március

Történelem házi verseny 6. és 8. osztály
8. osztály 1.Tóth Richárd 8.c
2. Sedró Bence 8.c és Pércsi Levente 8.c
3. Albert Patrik 8.d
4. Gábrisch Anita 8.c
5. Pálinkás Vivien 8.d
6. Sándor Izabella 8.b

6. osztály: 1. Szegvári Bence 6.b és Molnár Vilmos 6.a
2. Kertesi Eszter 6.c
3. Kovács Zsanett 6.a
4. Cséke Bianka 6.b

Bólyai országos természettudományi verseny:
A legjobb eredményt a “Gubkák” érték el, akik a 11. helyezettek lettek.
5. osztály: “Gubkák” Erdélyi Szidónia 5.a

Kapuvári Péter 5.a

Jusztin Péter 5.a

Nagy Bálint 5.c

Versenyeredmények 2014-2015-1. félév

asztalitenisz: fiúk: körzeti III. Tejfel Dávid 6.e

lányok: körzeti I. Gyebnár Petra 8.b

II. Malik Klaudia 8.d

III. Nagy Noémi 8.b

matematika: Bólyai Csapatverseny megyei forduló

8.o. Gubányis Garabanciások 8. hely (Pércsi Levente, Tóth Richárd, Jankovics Péter, Terjei Norbert)

Gubányi vetélkedő (IX.19)
1.5.d
2.5.c
3.5.a